Акция! Купите 10 блокираторов открывания окна и получите скидку 10%, от 20 штук - 15%

Защита замок на окна Sash Jammer

Защита на окна Sash Jammer

Ціна за 1 шт 75 грн.  ЗНИЖКА до 01.05.2021- 65 грн.-білий. (коричневі 130 грн.)

Ціна опт від 50 шт.- 48 грн. 

Замовлення доставки або установки приймаються за тел. 063 492 91 37

Монтаж по Києву 750 грн. за адрес (до 10шт.)

Дитячий замок на металопластикові вікна Sash Jammer розроблений фірмою Penkid в Туреччині. Витримує навантаження до 250 кг.
Складається з самого механізму замка і рухомого затвору (один корпус), двох пластикових декоративних накладок на сам механізм і затвор, ключа, двох пластикових підкладок на кріплення між замком і рамою, двох саморізів.
Замок защелка на окно Sash Jammer Детский замок на окна Sash JammerРобота полягає в тому, поворот затвору блокіратора здійснюється по колу на 360 градусів. При розміщенні затвору в горизонтальному  положенні вона фіксується. Щоб ії повернути потрібно натиснути на кнопку. За допомогою ключа можна заблокувати натискання кнопки. Ви отримуєте повноцінний захист на вікно не тільки для безпеки дітей, а також від зламу вікна.
При монтажі блокіратора внизу рами вікна є можливість відкривати стулку на провітрювання, так як відстань між відкриваючим затвором і пластиковою стулкою вікна складає 7 мм. Чим вище змонтується блокіратор, тим функція провітрювання буде нівелюватись. Замок буде здійснювати тільки антивандальну функцію.
Блокиратор на окно Sash JammerДетская защита на окна Sash JammerНа відміну від замка блокіратора Pentilt монтаж можна здійснювати в любому місці вікна. Також підходить на штульпові віконні системи.

При замовленні балкона під ключ Ви отримуєте захист на всі стулки балконної рами безкоштовно.


Доставка здійснюється по всій території України кур'єрською службою «Нова пошта».

Монтаж до 10 штук на одному адресі коштує 750 грн.

Безкоштовна доставка по Києву на суму від 1500 грн.

Замовлення за тел. 063 492 91 37