Акция! Купите 10 блокираторов открывания окна и получите скидку 10%, от 20 штук - 15%

Блокирующий замок BSL CABLE PRIME с тросом купить

Замок на вікно з тросом BSL

 

Дитячий замок BSL CABLE PRIME із кнопкою для виймання тросу

Ціна 250 грн. за одну шт.

Замовлення приймаються без вихідних з 09.00 до 20.00 по тел. 063-117-55-95

В розділі Детские замки на окна захист від 44 грн.

Виробництво Чехія.

Матеріал метал. Колір білий.

В комплекті 2 універсальних ключа, 8 саморізів, заглушки в наборі.

Замки із тросом ідеально підходять на балконні двері і на стулки вікон в яких немає режиму провітрювання (відкид зверху). Встановивши додатково обмежувач фіксатор відкривання стулки вікна (гребінка), яка не дасть їй самовільно рухатись, Ви отримуєте можливість зручного і безпечного провітрювання приміщення відкриваючи вікно в горизонтальному положенню на потрібний  розмір. Величина відкриття складає максимум до 10 см. і її можна змінити в меншу сторону шляхом монтажу самого замка і тросу  зміщуючи по висоті кріплення двох частин замка.

На відміну від BSL original, BSL SASH PRIME, PENKID SASH JAMMER, PENKID PENTILT замки с тросом підходять на любий тип віконних конструкцій – металопластикові, деревяні, алюмінієві, слайдерні,  мансардні, розсувні системи.

 

 

 

Різниця між представленим блокіратором і  схожим дешевшим замком PENKID  з тросом полягає насамперед в дизайні. По-друге, наявність в BSL Cable двох ключів, в турецького захисту одного.  Наступна різниця полягає в монтажі: так, наприклад, у чеському захисті  корпус замка і сам трос кріпляться за допомогою чотирьох саморізів, натомість у PENKID є лише два. І саме головна різниця в користуванні.  Замок Пенкід з тросиком можна відчинити лише за допомогою ключа. У фіксаторі БСЛ можна витягнути трос із замка  методом натискання на кнопку. Саме натискання блокується ключем. Але це, можливо, має і свої мінуси, якщо ненароком забули заблокувати трос.

Дитячий замок на вікна BSL Cable Prime  зробить безпечним Ваш дім для маленьких дітей. Рекомендовано встановлення дома, в дошкільних учбових закладах. ПАМ'ЯТАЙТЕ, що випадіння дитини навіть с першого поверху несе значну небезпеку. Крім безпеки дітей забезпечує також додатковий захист Вашого житла від взлому вікон.

Доставка по Києву і Україні Новою Поштою.

Замовлення приймаються без вихідних з 09.00 до 20.00 по тел. 063-492-91-37

Монтаж в Києві 750 грн. за адрес до 10 замків.